首頁 > Central Semiconductor Corp代理商 > CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE
影像僅供參考,以產品規格為準
CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE
型號描述:
Diode 30 V 15A Surface Mount TLM364
DIODE SCHOTTKY 30V 15A TLM364
型號:
CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology
Schottky
Capacitance @ Vr, F
920pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
15A
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
560 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
100 µA @ 30 V